AKTUALITY K AKCÍM NA ROK 2015

20. července - Turnaj v nohejbale
27. července - Šakalí hry
10. srpna - Malá kopaná

Nohejbalový turnaj:
Jedná se o turnaj trojic, podle všeobecně uznávaných pravidel. 3 dopady, 3 doteky, na 2 vítězné sety do 15 vítězných bodů. Sraz týmů v 9 h. Startovné 200 Kč za tým.

Fotbalový turnaj:
Hrajeme 5+1 podle pravidel malé kopané. Pískání zápasu je vzájemné. Start turnaje je obvykle v 9 h, prezentace týmů je v 8 h. Maximální počet týmů v turnaji je 8, podle počtu týmů určujeme délku trvaní zápasu. Startovné za tým je 600 Kč.

Šakalí hry (Šakalí hry na FB)
Nejstarší xaverovská akce, v roce 2012 pořádáme již 27. ročník. Co Vás čeká? Jako vždy soutěže pro děti (prezentace dětí od 13 h), pak následují soutěže pro dospělé (start přibližně v 15 h). Pozor soutěže se každý rok lehce mění. Dále je na programu běh Mála a Velká Steeplechase (start v 18:30). Malá Steeplechase je určena pro děti, běží se k dubu a zpět, celkem asi 1,5 km. Velká Steeplechase už je náročnější závod. Jedná se o takový skrytý dvojboj, nejprve se běží do Drahňovic (přibližně 3,5 km kopcovitým terénem), kde musí účastnici vypít minimálně jedno pivo (děti a abstinenti limonádu) a pak zpět do Xaverova. Večer u táboráku probíhá vyhlašování, kde nechybí hudební produkce. Pokud máte dotazy, můžete využít diskuzi na stránkách či emailovou adresu: previnx@seznam.cz

...

Máte-li nějaké dotazy ohledně funkčnosti webu, pište na: hvite(at)email.cz